skip to Main Content
با ما تماس بگیرید    905338455302+

خرید سیم کارت قبرس

امروزه سیم کارت از لوازم ضروری میباشد که هر فردی بایستی داشته باشد. متقاضیان تحصیل در قبرس نیز برای برقراری تماس های تلفنی و ارتباط با دوستان و خانواده خود به سیم کارت قبرس نیاز دارند. شرکت های مختلفی در کشور قبرس، خدمات  سیم کارت ارائه میدهند شرکت هایی مثل ترک سل و تل سیم. اما از بین تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات سیم کارت ، شرکت ترک سل قبرس شمالی بهترین خدمات را ارائه میدهد و قیمت بسته های مکالمه ای این شرکت بسیار مناسب میباشد. همچنین بر اساس قراردادی که مابین دانشگاه و شرکت ترک سل وجود دارد خدمات ویژه ای برای دانشجویان ارائه می شود که در این نوشته به بررسی دقیق آنان می پردازیم.

هنگام ورود به کشور قبرس همکاران ما که پلاکاردهایی مخصوص با آرم دانشگاه در دست دارند از شما استقبال کرده و شما را از فرودگاه ارجان به شهر فاماگوستا و دانشگاه مدیترانه شرقی خواهند برد در این محل ضمن خوش آمد گویی به دانشگاه به شما یک عدد سیم کارت قبرس بصورت رایگان هدیه داده میشود که میتوانید برای مکالمات خود از آن استفاده کنید. البته این سیم کارتها هیچگونه شارژی ندارند و بایستی برای آنها بسته های مکالمه و یا اینترنت تهیه کنید.

بسته های مکالمه و اینترنت در تمامی سوپرمارکت های داخل دانشگاه و شهر موجود می باشند. بسته به نیاز خود بایستی از این بسته ها که در قیمت های متنوعی از 25 لیر ترکیه تا 200 لیر ترکیه بصورت ماهیانه خریداری کنید. بسته های متوسط که قیمتی در حدود 75 لیر ترکیه دارند به شما امکان 200 دقیقه مکالمه با کشور ایران و 4 گیگابایت اینترنت پرسرعت و همچنین مکالمه بین دانشجویی رایگان را می دهد، این بدین معنی است که در اکثر بسته های ترک سل مکالمه بین دانشجویی رایگان می باشد. البته اگر بسته فعالی روی سمکارت خود نداشته باشید نمی توانید از این طرح استفاده کنید. در صورتی که هیچ بسته ای خریداری نکنید می توانید بصورت یکطرفه از سیم کارت خود استفاده کرده و فقط تماس های ورودی را دریافت خواهید کرد. بنابراین دانشجویانی که به تحصیل در قبرس مشغول هستند بهتر است از این بسته استفاده کنند زیرا از لحاظ قیمت و خدمات بسیار مناسب می باشد.

طبق قانون جدیدی که از سال 2017 در کشور قبرس اجرا شد برای استفاده از گوشی تلفن همراه خود در کشور قبرس بایستی گوشی خود را رجیستر کنید. بدین صورت که از زمان فعالسازی سیم کارت روی گوشی تلفن همراه خود به مدت یکماه می توانید بدون رجیستر کردن تلفن همراه خود از آن استفاده کنید اما سپس کلیه دانشجویانی که در قبرس سکونت دارند و به تحصیل در قبرس مشغولند. بایستی با مراجعه به پایتخت این کشور و پرداخت هزینه گوشی خود را رجیستر کنند. هزینه رجیستر کردن گوشی بسته به مدل و مارک گوشی متفاوت است اما چیزی بین 50 الی 100 لیر ترکیه هزینه خواهد داشت که این هزینه فقط یکبار پرداخت می شود. دانشجویانی که تلفن همراه خود را از کشور قبرس خریداری می کنند ملزم به پرداخت هزینه برای رجیستر کردن تلفن خود نبوده و تلفتن آنها بصورت پیش فرض رجیستر شده است.

Back To Top