skip to Main Content
با ما تماس بگیرید    905338455302+

ارسال مدارک جهت اخذ پذیرش دانشگاه های قبرس شمالی

متقاضیان پذیرش در دانشگاه های قبرس شمالی پیش از ارسال مدارک، لطفا قوانین اخذ پذیرش دانشگاه های قبرس شمالی را مطالعه نمایند. مطالعه این بخش از این جهت اهمیت دارد که شما را از مشکلات احتمالی مطلع می نماید.
علاقمندان اخذ پذیرش موظف هستند که هنگام ارسال مدارک خود از تکمیل بودن مدارک ارسالی اطمینان داشته باشند.

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در تمامی رشته های دانشگاه های قبرس شمالی در زیر موجود است.

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش کارشناسی دانشگاه های قبرس شمالی

مدارک لازم برای پذیرش رشته داروسازی دانشگاه های قبرس شمالی

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه های قبرس شمالی

مدارک لازم برای پذیرش دکتری دانشگاه های قبرس شمالی

شرایط مدارک لازم برای پذیرش رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی

داوطلبین همینطور موظف هستند که با توجه به زمانبندی اخذ پذیرش دانشگاه مدارک خود را ارسال نمایند. متقاضیان میتوانند زودتر مدارک خود را ارسال نمایند اما ارسال شماره پرونده دانشجویی ممکن است با تاخیر اتفاق بیافتد. دلیل این امر نیز خارج از بازه زمانی انجام امور دانشجویی دانشگاه مدیترانه شرقی و دانشگاه بین المللی قبرس بودن، می باشد.

کلیه شماره پرونده ها به دانشجویان از طریق ایمیل ارسال و از همین وبگاه نیز قابل پیگیری می باشد.

جهت ارسال مدارک تحصیلی خود برای اخذ پذیرش قبرس تنها از فرم زیر استفاده نمایید.

توجه فرمایید که هنگام پر کردن این فرم تمامی مدارک شما باید تکمیل باشد در غیر اینصورت سیستم قبول نمیکند.

پس از ارسال مدارک پیامی حاوی موفقیت آمیز بودن ارسال مدارک مشاهده خواهید کرد. دقایقی بعد از مشاهده این پیام، ایمیلی مبنی بر ثبت درخواست شما دریافت خواهید کرد. این ایمیل از این جهت حائز اهمیت هست که در صورت مشاهده نکردن همچین پیامی، نشاندهنده ثبت نشدن احتمالی مدارک شما در سیستم هست.

بعد از دریافت ایمیل اول، پیامی به فاصله 24 ساعت مبنی بر کنترل مدارک شما و مورد تایید بودن مدارک ارسالی از طرف این نمایندگی دریافت خواهید کرد. پس از دریافت این پیام، پروسه اخذ پذیرش شما از دانشگاه مدیترانه شرقی آغاز میشود.

شما موظف هستین در صورت دریافت نکردن ایمیل ها حتما از طریق فرم تماس با ما و یا شبکه های اجتماعی در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

تذکر: به جهت سهولت در دریافت و جمع آوری مدارک ارسالی تنها مدارکی که از طریق فرم زیر به دست ما برسند قابل پیگیری هستند. موسساتی که جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های قبرس شمالی تخلفاتی همچون دریافت پول و یا ارسال مدارک از طرق دیگر مانند تلگرام یا ایمیل را انجام میدهند، مورد تایید این نمایندگی نمی باشند.
در همین راستا عواقب سپردن مدارک خود به دست این افراد به عهده متقاضی اخذ پذیرش قبرس می باشد.
همینطور یادآوری میکنیم که تضمین پذیرش قطعی، اخذ بورسیه قطعی برای رشته داروسازی و پزشکی و یا دریافت بورسیه بالاتر در تمامی رشته ها، دریافت استادیاری در دانشگاه مدیترانه شرقی و موارد مشابه دیگر خلاف قانون می باشد.

توجه: کلیه مدارک و اطلاعاتی که در زیر ثبت می نمایید تنها تحویل مرکز پذیرش دانشگاه مدیترانه شرقی EMU و دانشگاه بین المللی قبرس میشود و هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی قابلیت دسترسی به اطلاعات شما را ندارد.

[caldera_form id=”CF5d49b11fc0b91″]

Back To Top